Mupak Ambalaj

Mupak Ambalaj, silindir kutu üretiminde siz değerli müşterilerimizin hizmetinde varolan bir kurumdur. Kurumumuz 36 yıllık tecrübesiyle; gıda, tekstil, şişe muhafaza, oyuncak...vb. alanlarda üretim vermekte ve kaliteyi ön planda tutmaktadır. Kurumumuzun bünyesinde yer alan uzmanlarımız ürün muhafaza konusunda her geçen yıl müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Mupak Ambalaj olarak hedefimiz, ürünlerin natural yapısını bozmayacak, kanserojen ve buna sebebiyet verecek herhangi bir kimyasallıktan uzak, tamamen doğayla iç içe olan karton ambalajın, tüketim bilincini aşılamaktır.

Üretimde yer alan makinalarımız, alanında yurt dışındaki standartlardan örnek alınarak hazırlanmıştır. Böylece insan gücünün daha az kullanılması ve bununla birlikte hijyenik koşulların oluşturulması sağlanmıştır.

Ürünlerimizin natural yapısını bozmayacak, kanserojen ve buna sebebiyet verecek herhangi bir kimyasallıktan uzak, tamamen doğayla iç içe olan karton ambalajın, tüketim bilincini aşılamaktır..